Waterleidingbreuk Nieuwe Veenendaalseweg

Rhenen – Maandagmiddag rond 15:15 ontstond een waterleidingbreuk in de hoofdwaterleiding op de Nieuwe Veenendaalseweg. Uit het het struikgewas bij de bushalte bij de voormalige Bibliotheek stroomde het water de weg op. Uiteraard leverde dit enig verkeersoverlast op vanwege een afgesloten rijbaan, maar ook waterpret voor de kinderen.

Nadat de monteurs van het waterleidingbedrijf Vitens ter plaatse waren gekomen, is de waterleiding op de enkele plaatsen dicht gedraaid. Samen met medewerkers van een aannemersbedrijf zijn de monteurs inmiddels begonnen met de reparatie.

Vitens verwacht dat deze reparatie nog wel enige tijd gaat duren. Tot die tijd moet u rekening houden met geen of verminderde waterdruk. Via de website Waterstoring.nl kunt u op de hoogte blijven van de voortgang.

Afgelopen jaren zijn er op de Nieuwe Veenendaalseweg al meerdere waterleidingbreuken geweest, oa. bij het Gemeentehuis en de Bantuinweg. Daarom zijn vorig jaar ook al een deel van de verouderde leidingen vervangen.