Oplossing parkeerproblemen Kleine Kampen nabij
Rhenen, 25 oktober 2014 – Bij de aanleg van een infiltratievoorziening voor hemelwater is het plantsoen achter de Kleine Kampen-flat geruimd. Herstel van dit groen is aanleiding geweest om te kijken hoe de leefbaarheid van dit gebied verhoogd kan worden.
Al enige jaren is er in de Kleine Kampen gebrek aan parkeergelegenheid. Dit leidt tot overlast in omliggende wijken, maar ook tot parkeren op plaatsen waar dit niet gewenst is. Bij het opstellen van het plan is daarom naast herstel van het groen ook gekeken naar het uitbreiden van de parkeergelegenheid. Dit heeft geleid tot een plan voor een parkeerplaats in het groen.
Het plan is om 29 parkeerplaatsen te realiseren samen met nieuwe aanplant van groen. Ook zal er een extra ingang naar de flat gecreëerd worden aan de achterzijde van de flat. Met dit plan wil de gemeente de woonomgeving, leefbaarheid en veiligheid rondom de Kleine Kampen-flat verbeteren.
Illustratie: Gemeente Rhenen
