Laguna Flora, een modezaak mét lengte

Rhenen – Ze bestaan nog, ondernemers die tegen het economische tij in, een nieuwe zaak durven op te starten. De Rhenense Pauline Smulders is zo’n ondernemer. Op 19 augustus zal ze tussen 15:00 en 19:00 haar modezaak “Laguna Flora, Damesmode met lengte”, gevestigd aan de Plantsoenstraat 1a in Rhenen, officieel gaan openen. Zaterdag 20 augustus start om 10 uur de eerste verkoopdag. Haar openingstijden zijn vanaf dat moment: woensdag t/m zaterdag, van 10 t/m 17 uur.

Rhenen, 10-08-2022. Laguna Flora Rhenen. Fotograaf: Hans Hoekstra

Pauline Smulders is na haar studietijd via een lange omweg, uiteindelijk weer in het modewereldje terecht gekomen. Ze is namelijk na een opleiding Mode & Kleding in Ede aan het MDGO, gevolgd door een MEAO opleiding, jaren als administratief en financieel medewerker aan het werk geweest.
Dat ze nu een eigen zaak opent, komt mede doordat ze al jaren tegen het fenomeen aanloopt dat zij, als bovengemiddeld lange vrouw, vaak geen leuke, passende kleding kan vinden. Als ervaringsdeskundige heeft zij inmiddels inzicht in welke kledingmerken ook lengtematen kunnen leveren (hoewel er slechts weinig winkels zijn waar deze ook daadwerkelijk te koop zijn). Deze kennis wil ze graag inzetten om andere vrouwen te helpen aan mooie kleding.

In haar nieuwe, mede door interieurstyliste ULANDA stijlvol ingerichte modezaak, zijn oa de volgende merken te vinden: Gaastra, King Louie, Spooq, Soulmate, Trvldrss, Zizo, Maicazz, Aime en Only-M. Een divers aanbod van voornamelijk Nederlandse merken, met een ruime variatie in kledingstijlen van sportief tot stijlvol en van vintage tot slow-fashion. En hoewel Pauline gericht inkoopt met het oog op de langere vrouw, kunnen uiteraard ook de minder lange vrouwen bij haar terecht. De meeste kleding is namelijk ook in de gangbare confectie maten verkrijgbaar. Op dit moment gaan de lengtematen tot 1.87, maar dit kan in de toekomst ook nog langer worden.

Naast kleding heeft Pauline ook mooie tassen en riemen in het assortiment en zeepproducten van Unwaste. Pauline selecteert haar leveranciers niet alleen op de mogelijkheid van lengtematen, maar ze focust zich ook op leveranciers die duurzaamheid en  maatschappelijk verantwoord ondernemen hoog in het vaandel hebben staan.

Genoeg redenen dus om vanaf 20 augustus eens een kijkje te komen nemen op de Plantsoenstraat 1a te Rhenen. Ook voor bezoekers van buiten Rhenen een goed bereikbare locatie met ruim voldoende gratis parkeergelegenheid om de hoek.

Voor de meeste actuele berichten over Laguna Flora, kunt u terecht op Instagram en de Website.

O ja, op zaterdag 20 augustus is het in Rhenen extra gezellig. Vanwege de doorkomst van de wielerwedstrijd “de Vuelta”, zijn er in de stad diverse activiteiten georganiseerd. Maar vanwege “de Vuelta” is de bereikbaarheid van Rhenen op zaterdag 20 augustus wel anders. Zie hiervoor de gemeente pagina.