Kangoeroes in ’t Gastland

Rhenen, 04 februari 2015 – Ruim 250 kinderen uit groep 1 en 2 van de basisscholen in Rhenen hadden zich opgegeven voor een heuse korfbal-clinic in sporthal ’t Gastland in Rhenen, georganiseerd door korfbalvereniging Arena. Het was vanochtend dan ook een drukte van jewelste in de sporthal.

Spelenderwijs werden de kinderen wegwijs gemaakt in de wereld van korfbal. Organisatoren Patricia van Eldik en Anoeska van den Brink van korbalvereniging Arena waren verrast door de grote opkomst, “we wisten dat er veel inschrijvingen waren maar ruim 250 deelnemers overtreft echt onze verwachting”, aldus Patricia van Eldik. De technisch jeugdcoordinator van korfbalvereniging Arena hoopt met deze Kangoeroedag te bereiken dat de kinderen het korfballen leuk gaan vinden en lid willen worden van Arena.

Voor de enthousiaste kinderen is er de mogelijkheid om zaterdag 7 februari om 11.30 uur mee te doen met een ‘echte’ training van de Kangoeroe Klup Zie ook http://www.kvarena.nl/kangoeroe-klup/ voor meer informatie.

Fotografie: Marc Koot – Lyma fotografie