Candia’66 wint nipt van De Mussen
Elst – De euforie van Candia’66 na de overwinning op DEV Doorn werd wat getemperd in de wedstrijd tegen De Musketiers in Elst. Daar waar de Rhenenaren vorige week nog met gemak van de koploper, DEV Doorn, wist te winnen ging het zaterdag alles behalve voor de wind voor het elftal van Harrie Epskamp. De Musketiers waren goed voorbereid op de komst van de Rhenenaren en het elftal onder leiding van Teus Jacobs zaten al direct goed in de wedstrijd en boden Candia’66 al vroeg in de wedstrijd gedegen weerstand. De verdediging van beide ploegen zat goed in elkaar en ondanks het vermakelijke voetbal bleven de doelpunten uit.
Pas in de 77e minuut van de tweede helft was het uiteindelijk Luuk Bender die de bal in het doel van de Mussen wist te werken. Hij besliste hiermee tevens de wedstrijd.
Door gelijkspel van DEV Doorn tegen SEC is zijn de Candianen weer een stapje dichter bij de koploper en is het verschil nog maar 7 punten.
Overige uitslagen:
VVA Achterberg vrij
Austerlitz – Oranje Wit 3-1
Programma 04 februari:
Oranje Wit – SVMM. aanvang 14:30 uur
SV Panter – Musketiers aanvang 14:30 uur
SEC – Candia’66 aanvang 14:30 uur
ESA – VVA Achterberg aanvang 14:30 uur