Ballonnen Koningsdag landen in Brabant

Rhenen – Ook dit jaar was er weer een ballonnenwedstrijd tijdens Koningsdag. Aan het einde van de Aubade werd er afgeteld om de ballonnen los te laten in de hoop dat er veel geschreven kaartjes terug zouden komen. Vorig jaar waren de ballonnen in het luchtledige verdwenen en ontving het bestuur van Stichting Oranjedag Rhenen geen kaartjes retour.

Dit jaar kwamen er wel twee kaartjes retour. De eerste prijs ging naar Daan Kallen (10 jaar). Zijn ballon kwam neer in Bakel, Noord-Brabant, met een afstand van 52 km. Esmee Bosch (11 jaar) won de tweede prijs met haar ballon die ook in Noord-Brabant terecht kwam, alleen dan op een afstand van 36 km in Odiliapeel. Beide ontvingen een welverdiende prijs uit handen van voorzitter Jarno Fukkink.

Inmiddels zijn de voorbereidingen voor Koningsdag 2018 al in volle gang. Stichting Oranjedag Rhenen bestaat dan 15 jaar en wil dit jubileum groots gaan vieren met nieuwe attracties, optredens, activiteiten etc. etc. Houd de website en Facebook pagina van Stichting Oranjedag Rhenen dus in de gaten!