Oranje Wit verliest in de slotfase van VVA Achterberg
Elst – Oranje Wit is er niet in geslaagd om in eigen huis te winnen van VVA Achterberg. Lange tijd ging de stand gelijk-op maar in de 92e minuut was het VVA Achterberg dat de winnende treffer scoorde en de eindstand op 2-3 zette.
Oranje Wit opende in de 18e minuut de dans door een blunder van Donny Snijders van VVA. Die verspeelde op knullige wijze de bal en Tarik Tmim profiteerde hiervan en zette Oranje Wit op een onverwachte 1-0 voorsprong. 5 minuten later was het VVA Achterberg die door goed werk van Rodney Veenhof en Marwan van Heugten weer op gelijke hoogte kwam door een doelpunt van laatst genoemde. De scheidsrechter zou in deze wedstrijd nog een hele belangrijke rol gaan spelen, iets waar hij zelf voor gezorgd heeft want de arbiter zou een vermeende na-trap-beweging gezien hebben van een Oranje Wit verdediger. Beide teams hebben het niet gezien en toch bleef de scheidsrechter bij zijn oordeel, een rode kaart en Oranje Wit stond vanaf de 33e minuut met een man minder in het veld.
In de rust wisselde Jan Jaap van de Poel 2 spelers en offerde daarbij een verdediger op voor een middenvelder. De Elstenaren wisten met 10 man het elftal uit Achterberg op afstand te houden en tot aan de 89e minuut bleef het 1-1. Rodney Veenhof zorgde voor de verlossing, werkte met een droge knal de bal in het Elsterse net en de 1-2 op het scorebord. De vreugde was echter van korte duur want 2 minuten later, door wederom een slordige fout in de achterhoede van VVA Achterberg, was het Oranje Wit dat de 2-2 wist te scoren. Direct na de aftrap was het Yat-Wing Law die uiteindelijk voor de 2-3 zorgde. In de laatste minuut van de wedstrijd was de scheidsrechter volledig het spoor bijster en regende het rode- en gele kaarten. Geheel onnodig en bij beide oefenmeesters volledig onbegrijpelijk.
Aanstaande zaterdag staat de kraker tegen VV Veenendaal op het programma. De wedstrijd tussen de nummers 1 en 2 van de competitie, op sportpark De Meent, begint om 15:00 uur.