Candia’66 wint weer in Kesteren

Kesteren – Het eerste elftal van Candia’66 heeft zich redelijk hersteld van de pijnlijke nederlaag van afgelopen weekend tegen v.v. Veenendaal. Uit in- en tegen Kesteren wist de Grebbeploeg met 2-3 de winst en de volle 3 punten mee naar huis te brengen.

In de eerste helft was het Lars Nieboer die de Candianen op een 0-1 voorsprong wist te zetten. Lang kon daar echter niet van genoten worden want Kesteren wist vrij snel langszij te komen. Don Rodenburg zorgde vlak voor rust voor de 1-2 zodat Candia’66 met een kleine voorsprong naar de thee kon.

De 2e helft begon met een gelijkmaker namens Kesteren. Voor Candia’66 was het Lars Nieboer die met zijn 2e doelpunt in de wedstrijd de stand op 2-3 in het voordeel van Candia’66 zette. Kesteren wist nog wel te scoren maar het doelpunt werd afgekeurd wegens buiten spel.

Trainer Bertho van Neerbos was na afloop tevreden over zijn elftal. De teleurstelling van de wedstrijd tegen Veenendaal had weer plaatsgemaakt voor strijdlust en dat heeft zijn elftal hard nodig. Zaterdag 15 oktober staat de gemeente-derby tegen De Musketiers op Elst op het programma, aanvang wedstrijd 14:30 op sportpark Candia.