Candia wint van Lienden
Rhenen – Zaterdagmiddag werd de streekderby Candia – Lienden gespeeld. Doordat vandaag ook de jubilarissen (50 jaar lid van de vereniging) gehuldigd zouden gaan worden, was er voor hen een speciale VIP box ingericht op de tribune.
De wedstrijd werd zeer offensief gestart door de thuisploeg. Binnen 2 minuten stond het 1-0 door een doelpunt van Raymon van Noort. Aan de rechterkant werd Don Rodenburg weggestuurd door Wesley Rocourt waarop de voorzet scherp werd binnen geschoten. Het publiek had dus al snel wat te juichen. Vanaf de 10e minuut, waarin Candia enkele individuele fouten maakte, begon het te draaien en ontstonden er schitterende aanvallen. De Rhenense ploeg draaide op volle toeren. Ondanks dat Lienden een grote kans liet liggen op de 1-1, was het Haris Bajric die op schitterende wijze de 2-0 binnen schoot.
Na de wedstrijd sprak trainer Van Neerbos: “De spelers gaven in de rust aan dat dit tempo niet vol te houden was door de extreme hitte. We willen graag de keuze maken om de 2-0 over de streep te trekken i.p.v. het doorzetten naar de 3-0. Deze keuze werd overgenomen waardoor de 2e helft een stuk minder van kwaliteit was, waarbij de Liendenaren veel op de helft van Candia te vinden waren, maar er werd desondanks geen enkele kans weggegeven. De wedstrijd werd professioneel uitgespeeld en de 2-0 was een feit, al kon dit niet door iedereen in het talrijke aanwezige publiek worden gewaardeerd.
Na afloop werden de 13 aanwezige jubilarissen gehuldigd en kon het feest losbarsten.
Bron: Candia












