Paaseieren zoeken op de Veerwei
Rhenen – Ook dit jaar konden alle kinderen tot 12 jaar op de Veerwei weer paaseieren zoeken. Ook dit jaar werd het weer georganiseerd door de leden van de “Vereniging Vrijwillige Brandweer Rhenen 1924” en muzikaal ondersteund door feestkapel “Nooit compleet”.
In 3 zoekvakken konden tientallen kinderen in de verschillende leeftijdscategorieën (0-2 jaar, 3-5 jaar en 5-12 jaar) de eieren gaan zoeken. Bij de jongste leeftijdscategorie mochten de ouders nog meehelpen zoeken en zelfs dan werd nog menig ei over het hoofd gezien. Maar zeker bij de oudere jeugd werd er fanatiek gezocht en werd er geen graspolletje overgeslagen.
Alle kinderen die paaseieren hadden gevonden, konden deze inleveren en kregen als beloning een doosje verse scharreleieren. Er waren ook gouden eieren verstopt, 2 in elk vak. Bij inlevering van deze gouden eieren, kreeg de gelukkige vinder een mooie mand met een chocolade paashaas en paaseierenen als beloning. Helaas bleven aan het eind van de middag 2 mandjes over omdat de laatste 2 gouden eieren kennelijk te goed verstopt waren.















