Slecht begin VVA Achterberg

Achterberg – Promovendus VVA Achterberg maakte een slechte start mee van de competitie. De Achterbergers kregen in eigen huis een 0-2 nederlaag te verwerken. Afgezien van de 2 dubieus afgekeurde doelpunt van de Achterbergers slaagde het elftal van trainer Dennis Koorn er niet om om de nul van het scorebord te werken.

VVA Achterberg begint de competitie in de kelder van de 3e klasse en bekleed de onderste plaats met nul punten. Aanstaande zaterdag speelt VVA Achterberg uit tegen Blauw Geel 55 in Ede.

Musketiers winnen van SV Panter
De Musketiers begonnen de competitie tegen SV Panter uit Veenendaal. In de openingsfase was het SV Panter dat de scepter zwaaide en op een 0-2 voorsprong kwam. Marwan van Heugten verkleinde in de voorsprong van de Veenendalers nog in de 22e minuut en zette de stand van 1-2 op het scorebord. SSV Panter scoorde in de 34e minuut weer waarmee het 1-3 werd. Op slag van rust scoorde Van Heugten zijn 2e doelpunt en verkleinde zo de voorsprong van de Veenendalers weer. Met de stand van 2-3 verlieten de spelers het veld voor de rust.

In de 2e helft waren de Musketiers de sterkere ploeg. Met 3 doelpunten waaronder 2 van Marwan van Heugten besliste de ploeg van Teus Jacobs de wedstrijd met 5-3 in het voordeel van de Mussen.

De Musketiers staan nu 4e in het klassement achter DEV Doorn. Aanstaande zaterdag spelen de Musketiers uit tegen VVZ 49 in Soest.

Oranje Wit
Oranje Wit degradeerde naar de 5e klasse en begon daar al direct met een nederlaag tegen SVMM. De ploeg van Niels Visser verloor in Maarn 3-1.

Oranje Wit speelt aanstaande zaterdag thuis tegen Faja Lobi KDS.