Candia’66 verliest eerste competitiewedstrijd

Bunnik – Candia’66 startte de competitie met een uitwedstrijd tegen promovendus Bunnik. In een gelijk opgaande wedstrijd trok Candia’66 met 1-0 aan het kortste eind. Candia verraste de thuisploeg in de beginfase, maar Raymon van Noort en Vince Goldman misten kansen waarbij vooral de kans van Vince Goldman onder de noemer niet te missen viel.

Bunnik kwam beter in de wedstrijd en nam een 1-0 voorsprong bij de eerste de beste goede aanval. De linksbuiten kapte Leroy Rocourt gemakkelijk uit en schoot de bal langs doelman Jesse Kok. Even later moest een bal van de doellijn worden getrapt door een Candia’66 verdediger. Bunnik was in de tweede fase van de eerste de ploeg met het meeste balbezit.

In de tweede helft waren de rollen omgedraaid. Candia’66 bepaalde het spel maar kreeg weinig kansen. De enige kans was voor de ingevallen Alec Nieboer die dicht bij het vijandelijke doel zijn kans op de gelijkmaker niet benutte. Een teleurstellend verlies waar veel Candia’66 spelers niet het niveau haalden dat ze kunnen halen.

Aanstaande zaterdag speelt Candia’66 de eerste thuiswedstrijd tegen Jonathan, aanvang 14:30.

Foto’s: Theo Hoogendorp.